TS: Severská desiatka 2016

Severská desiatka je za nami. Už 4krát MČ Košice - Sever pod záštitou starostu Mariána Gaja pre vás pripravila toto podujatie, ktoré prinieslo pár noviniek. Každý zúčastnení získal účastnícku medailu a víťazi jednotlivých kategorií boli ocenení pohárom, medailou a diplomom. Obohatenie pretekov bolo o tombolu, ktorá sa konala prvýkrát. Výhercovia získali poukážky na nákup do Hockey house - Under Armour a menšiu poznornosť od spomínaného partnera. Tento rok  bolo 112 zúčastnených bežcov, ktorí zdolali už tradičnú 10 kilometrovú trať. Nechýbalo občerstvenie na záver v Hoteli Bankov a  ani úsmev na tvári všetkých prítomných. Pozvanie prijala významná športová osoba, slovenská paraolympionička Anna Oroszová, ktorá pomohla starostovi a prednostovi oceniť víťazov.  Opäť môžeme tvrdiť, že Severská desiatka bola úspešná.

Ďakujeme sponzorom a partnerom, ktorí nám pomohli pri realizácii tohto podujatia Kosit a.s., o.z. Košakt, Strudel House a Hockey House.