Halloweensky turnaj v bocci

Haloween je sviatok skôr mladších ročníkov, no naši seniori zo seniorklubu Severan v Kultúrno - spoločenskom centre sú duchom mladí a dokazujú to aj najrôznejšími športovými aktivitami. Jednou z nich je halloweensky turnaj v bocci. Tento šport je vhodný pre handicapovaných a starších ľudí, môže ho hrať naozaj každý. Viac ako štyridsaťprihlásených si boccu zahralo 12. 11. 2018 od 9:00 hod. Súťažiacich sme rozdelili do kategórií: muži, ženy – aktívne športovkyne a ženy – neaktívne športovkyne. Každý hral najlepšie ako vedel, lebo túžba po víťazstve bola silná. Víťazmi sú vlastne všetci zúčastnení, ale predsa len, špeciálne halloweenske ceny čakali na prvých troch. V kategórii mužov prvé miesto vybojoval Ladislav Odry, druhý bol tesne Adolf Šmelko a tretí bol náš veľký športovec Anton Onder. Žien sa prihlás neporovnateľne viac, preto mali dve kategórie. V kategórii A, aktívne športovkyne, bola najlepšia Ružena Repaská, druhé miesto pripadlo Anne Kováčovej a tretie si po prvýkrát odnášala Helena Krištofová. V kategórii B, neaktívne športovkyne, zvíťazila Marta Bartková, hneď za ňou sa umiestnila naša nová členka Soňa Simková a tretie miesto si vybojovala Žofia Širillová. Všetkým srdečne blahoželáme.