Veľkonočný turnaj v bocci a šípkach

Dňa 26.3. 2018 sme v našich priestoroch usporiadali špeciálny Veľkonočný turnaj v bocci a šípkach. Utvorili sme dve družstvá: aktívni a neaktívni športovci, aby mal každý priestor na realizáciu. Víťazi Veľkonočného turnaja okrem bežných cien dostali aj veľkonočné sladké odmeny a víťazi turnaja v šípkach aj šípkový čaj. Víťazom turnaja v bocci v kategórii aktívnych športovcov bol František Hlaváček, striebro získala Ružena Repaská a bronz Soňa Gergeľová. V kategórii neaktívnych športovcov sa na prvom mieste umiestnila členka speváckej skupiny Konvalinka Marta Bartková, na druhom Terézia Šmelková a na bronzovej pozícii Ondrej Kyška. V kategórii aktívnych športovcov v šípkach zlato trafila Terézia Jarčušková, striebro Viera Ličková a bronz Marta Olexová. V kategórii neaktívnych športovcov sa na prvom mieste umiestnila opäť Marta Bartková, na druhom Ondrej Kyška a tretí bol Adolf Šmelko. Víťazom blahoželáme a o rok sa tešíme znova na stretnutie s milovníkmi týchto netradičných športov.