Memoriál Emila Čarnokyho

2. ročník stolnotenisovej súťaže, ktorú sme na počesť nášho zosnulého člena a vedúceho stolnotenisového krúžku nazvali Memoriál Emila Čarnokyho sa v našich priestoroch odohrával v dňoch 18.5.- 31.5.2018. Boje to boli tvrdé, ale férové. Žien bolo viac, preto mali dve kategórie a súťažiaci si zahrali aj zmiešanú štvorhru. V kategórii žien – aktívnych športovkýň zlato vybojovala Viera Ličková, striebro Ružena Repaská a bronz Soňa Gergeľová. Ženy amatérky sa tiež nedali zahanbiť a statočne bojovali. Na prvom mieste sa umiestnila Viera Pirníková, na druhom Mária Višňovská a na treťom Júlia Šafranková. V kategórii mužov bol najlepší náš nový člen Pavol Juríček, na druhom mieste skončil František Hlaváček a na treťom Ivan Moravitz. V zmiešanej štvorhre sa najviac darilo dvojici Gergeľová-Hlaváček, za nimi na striebornej priečke skončila dvojica Kluberová-Hlaváček a na bronzovú priečku si v tejto kategórii siahli R. Repaská a I. Moravitz. Poďakovanie si zaslúžia všetci zúčastnení, blahoželanie víťazi. Tak o rok sa tešíme znovu!