Jesenný turnaj v bocci

20.11. 2017 sme v Dennom centre usporiadali Jesenný turnaj v bocci. Bol určený pre členov DC a dali sme si za cieľ zaktivizovať aj tých, ktorí bežne krúžok bocce nenavštevujú. Kategórie súťažiacich boli dve: aktívni a neaktívni športovci. Potešilo nás, že sa prihlásila tridsiatka športuchtivých seniorov. Prítomných privítala manažérka Denného centra Mgr. Andrea Bočkorášová. Boje to boli tuhé a tu sú výsledky: v kategórii aktívnych športovcov zlato získal František Hlaváček, striebro Viera Kovaľová a bronz Ružena Repaská. V kategórii neaktívnych športovcov sme ešte krátko zopakovali pravidlá bocce, hoci všetci prihlásení seniori chodili poctivo trénovať. Zlato v tejto kategórii vybojovala Júlia Lőrinczová, striebro Anna Terezková a bronz Emma Balážová. Blahoželáme nielen im, ale každému, kto sa zúčastnil, lebo tu je víťazom každý. Milí seniori, veľká vďaka!